Plnené košíčky

Košíčky sú vďačné pohostenie. Môžeš si ich naplniť čímkoľvek máš rada, či už je to vysoko percentná čokoláda, lekvár bez cukru, ovocím alebo mandľovým krémom. Ja som sa do nich, hneď na prvý krát zamilovala.

Ingrediencie

50 ml mandľového mlieka

1 vajíčko

45 g mandľovej múky

25 g kokosovej múky

1 kl kokosového oleja

1 PL erythritolu

1/2 KL práška do pečiva bez fosfátov

štipka soli

troška vanilkového bourbonu (nemusí byť)

Plnka

200 g mandlového krému

kúsok vysoko percentnej čokolády

troška masla príp. kokosového oleja

Postup

Všetky ingrediencie na košíčky treba poriadne premiešať a nechať pár minút odstáť. V silikónových formičkách (použila som formičky na muffiny), vytvaruješ z cesta košíčky (boky natiahneš asi do polovice formičky). Pečieš na 170°C asi 20 min.

Po upečení ich necháš vychladnúť, opatrne vyberieš z formičiek a plníš. Ja som ich naplnila mandľovým krémom a na vrch som dala kvapku roztopenej čokolády, zmiešanej s trochou masla.

Dobrú chuť!

Andrea Imrichová
Ukazujem ľudom cestu k chudnutiu a zmene životného štýlu. Ja sama som na mojej ceste schudla 30 kg a zároveň prišla k poznatku, aká dôležitá je naša myseľ pri chudnutí. Pomáham ľudom s chudnutím a zmenou ich myslenia, pretože ja sama som to prežila. Baví ma inšpirovať ľudí na ceste k lepšiemu štíhlejšiemu životu plnom šťastia a energie, pretože som aj ja sama touto cestou išla. Môj príbeh si prečítajte tu >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.